ניב ברייר

החזון בראשו של ניב, שחלם חלום לפני 12 שנה להקים מקום כמו הגודה, היה לייבא את תרבות, ניחוחות ואופי חווית הבילוי מברצלונה היישר אל חופי אשדוד. עם ניסיון של למעלה מ-25 שנים בעולם תרבות הלילה, ניב הצליח לממש את החזון למציאות והעניק לו צורה ואופיי ייחודים, כל זאת  עם חיוב רחב ואור בעיניים כמו שרק ניב יודע להביא.

במציאות של הגודה, האלמנטים האלו באים לידי ביטוי בחווית האוכל, תפריט הבר המדויק ובדרך הייחודית שלו להתחבר אל כל מי שנכנס בשערי המקום. ניב גורם (גם לנו) ללחוש ולהבין אסקפיזם במובן הטהור של המילה וחיבור אל עולם שכולו עדינות, סטייל וטוב בלי הגבלה. מעבר לעיניים הטובות, מתחבא לו אספן מוזיקה כפייתי עם טעם בלתי מתפשר שמוצא ביטוי בפסקול המוזיקלי ובחוויה שהגודה מעבירה את כולנו.


אביב זנו

אביב הגיח אל הגודה לפני 6 שנים ומצא חיבור קוסמי עם ניב. כזה שעוזר להרים את הוויב של הגודה לגבהים חדשים ולהשיט אותה אל מחוזות רחוקים. כספורטאי לשעבר, ומי שמחזיק בניסיון עצום בתפעול של מסעדות ובארים, אביב מביא את קור הרוח שלו, את משמעת הברזל ואת הדיוק. הוא הטמיע אותם אל תוך הסרוויס, הלב הפועם של  הגודה. יחד עם זאת, מדובר בחתיכת לב עצום שיודע לסחוף אחריו את כל צוות המטבח, הברמנים, המלצרים והלקוחות בהרמוניה רצופה. חיוך אחד של אביב, קריצה קטנה וכולם מסביבו מרגישים מחוברים. לקרוא לאביב הדבק של המקום זה אנדרסטייטמנט.

מיקסום חווית האירוח מקודדת ב-DNA של אביב וכל לקוח, בין אם הגיע לראשונה או איתנו כבר שנים מחובר אליו ומרגיש מיידית את המסירות העצומה והאנרגיה הפוזיטיבית שהוא מביא למקום.