מאז היווסדה ב-2011, הגודה היא חווית קצה ששמה אתכם במקום שמרגיש לכם נכון. כמסעדה שממוקמת על חופה של עיר נמל, אנחנו מאד מחוברים לכל מה שמגיע מהים, הסביבה הטבעית עבורנו.  הספייס, הבריזה, האוכל, ההתחדשות והתנועה המתמדת וכמובן החופש. החופש להיות. הגודה כבר הפכה להיות מוסד תרבותי פורץ ומכתיב דרך, לא רק באשדוד אלא בארץ כולה. אנחנו אוהבים להיות מאד טובים במה שאנחנו עושים ולהמשיך לשנות ולהשתנות.
חווית ההסעדה שלנו מבוססת על תפיסת מזרח תיכון ייחודית, מעודכנת ונטועה בכאן ובעכשיו ומטמיעה טעמים והשפעות מארצות ים תיכוניות שכנות. אנחנו אוהבים להפשיל שרוולים ולהיות נוכחים בכל שלב. מבחירת חומרי הגלם המובחרים והטריים ביותר, דרך האופי בה הם מטופלים במטבח  ועד לרגע בו הצלחת מוגשת לשולחן.

אצלנו בגודה, העניין מתחיל בזמן שהשמש מתחילה לנצנץ על הים התיכון. 18:00 היא שעת הקסם שבה הכל קורה באווירה נינוחה כשממול מתרחשת עוד שקיעה מושלמת. כשערב הופך ללילה, הגודה הופכת להיות זירת התרחשות תרבותית תוססת עם בר קוקטיילים מוקפד ומדויק, הטופ של הדיגי׳ייז מכל הארץ שיודעים מה הם עושים ואוהבים להפתיע אותנו בכל פעם מחדש, לא רק עם פסקול וואו לאוכל אלא גם עם אווירה וסטייל שיוצרים את הרגע הזה שאין דרך להגדירו אחרת מאשר כיף גדול. מבחינתנו זה חלק הכרחי מהחוויה כולה.

אבל שום חוויה אינה שלמה בלי הקהילה שתשלים אותה. אנחנו מעדיפים לקרוא לה משפחה. מקום שבו הגיל לא משחק תפקיד, אלא רק החיבה לחיים הטובים, לתרבות קולינרית מחדשת ולמוזיקה. גודה זה בית, וכולם מרגישים.

זה הלייף סטייל שלנו.

זו החוויה  של הגודה.

אתם מוזמנים.

האוכל

כשמסתכלים על הים, חשוב להביט לא רק קדימה, אלא בעיקר לצדדים. תפריט האוכל מבוסס על התפישה הזו. שף ברק אביטל, הגיע לגודה להרים תפריט בסטנדרט ועם וויז׳ן שמגיע מהקריירה והניסיון עתיר השבחים שלו במסעדות שהקים בלוס אנג׳לס, סרי לנקה ובתל אביב. בגודה, ברק חיבר נקודות בין החוף של אשדוד לבין מקומות רחוקים יותר, כאלו הגובלים עם הים שלנו וכאלו מעבר לאוקיינוסים רחוקים. כמסעדה על החוף הפוקוס שלנו הוא דגים המגיעים אלינו היישר בכל יום מהרשתות של הדייגים האשדודים.


 מנות מיוון, מרוקו, איטליה, ספרד ואפילו כאלו שמגיעות במקור מאיי יפן, מקבלות את הטאץ׳ הייחודי שלהן. החל ממרקו טורטליני עם תרד, יין לבן וסקוויז עגבניות טריות, דרך טרטונה פלאקס  - טרטר טונה, בתחמיץ יפני, עם שברי צנימים אותו אוכלים עם כף ועד מסאחן על באן ויאטנמי. מאחורי כל מנה ישנה מחשבה, ניסיון וצוות מיומן שאוהב ומוכן לאתגר את עצמו מחדש בכל ערב. אנחנו אוהבים את האוכל שלנו פשוט טעים ובעיקר להנגיש טעמים חדשים ורחוקים לחיך המקומי.



לצד הקוסמופוליטיות המזוהה עם ערי נמל, אנחנו כמובן לא שוכחים את המקומות מהם הגענו. נקודת ההתחלה והבסיס לטעמים שלנו. סנדביץ׳ קציצות הבשר של סבתא שלנו הפך עם הרבה כבוד ואהבה לסונביץ׳ (ככה היא הייתה קוראת לזה) אנטריקוט מדויק.  לצידו תוכלו למצוא גם עוד מנות בשריות שנבחרו בקפידה, וברור שיש גם המבורגר כמו שרק בגודה יודעים להכין.  

אנחנו ממליצים לכם להתנסות ולחלוק את מנות הפתיחה, העיקריות וכמובן תפריט הקינוחים ולצאת למסע קולינרי, משוחרר ומדוייק, בכל ערב מחדש.